Вітаю Вас на сторінках блогу! Сподіваюсь, він буде цікавим і корисним для Вас!

середа, 31 травня 2017 р.

Найкраще домашнє завдання на літо від вчителя:)

Італійський викладач Чезаре Ката склав для своїх учнів список завдань на літо. Після прочитання зрозумієте, чому вони обійшли весь світ.Завдання вчителя Чезаре Чезаре Ката, який викладає в приморському містечку Фермо, опублікував цей список на своїй сторінці в Facebook. Ефект був як від вірусної реклами: більше десяти тисяч лайків і стільки ж репостів. Просто ще ніхто і ніколи не отримував такого домашнього завдання: 
1. Гуляйте вранці уздовж берега моря в повній самоті. Спостерігайте, як сонячні відблиски відображаються на поверхні води і думайте про те, що найбільше любите в житті. Будьте щасливі. 

2. Уникайте всього, що приносить вам негатив і відчуття порожнечі (речей, ситуацій і людей). Шукайте натхнення і друзів, які вас збагачують, які розуміють вас і цінують такими, які ви є. 

3. Спробуйте використовувати нові слова, які ми вивчили в цьому році. Чим більше ви зможете сказати, тим більше зможете осмислити. А чим більше у вас буде думок, тим вільніші ви будете. 

4. Читайте. Багато, скільки зможете. Але не тому, що ви зобов’язані це робити. Читайте, тому що літо надихає на мрії і пригоди, а читання – це як політ. Читайте, тому що це найкраща форма бунту (за порадою, що саме читати, приходьте до мене). 

5. Якщо ви відчуваєте смуток і страх, не хвилюйтеся: літо, як і будь-яка інша прекрасна річ в житті, може привести душу в сум’яття. Ведіть щоденник, описуйте те, як почуваєтеся (а у вересні, якщо захочете, ми це разом почитаємо). 

6. Хоча б один раз сходіть зустріти світанок. Стійте мовчки і глибоко дихайте. Закрийте очі і відчуйте подяку. 

7. Танцюйте і не соромтеся нічого. Скрізь, де завгодно: хоч на танцполі, хоч у своїй кімнаті на самоті. Літо – це танець, і нерозумно не брати в цьому участі. 

8. Багато займайтеся спортом. 

9. Якщо ви зустріли когось, хто вам дуже сподобався, скажіть це їй чи йому так красиво і переконливо, як тільки зможете. Не бійтеся бути незрозумілим. Якщо нічого не вийде – значить, не судилося, а якщо вас зрозуміють і дадуть відповідь, то це літо ви проведете разом, і це буде золотою добою (в разі невдачі повертайтеся до пункту 8). 

10. Перечитайте конспекти наших уроків: порівняйте все те, про що ми читали, з тим, що відбувається у вашому житті. 

11. Будьте такими ж щасливими, як сонячне світло, і такими ж вільними, як море. 

12. Будь ласка, не сваріться. Будьте ввічливими і добрими. 

13. Дивіться хороші фільми з глибокими емоційними діалогами (якщо можете, англійською), щоб одночасно поліпшити свою мову і розвинути здатність відчувати і мріяти. Нехай кіно на закінчується для вас разом з фінальними титрами, проживайте його знову і знову, включайте його в досвід цього літа. 

14. Літо – це магія. У яскравому сонячному світлі ранку і спекотними літніми вечорами мрійте про те, яким може і повинне бути життя. Зробіть все від вас залежне, щоб ніколи не здаватися на шляху до мрії. 

15. Будьте хорошими.

1 коментар:

  1. Дійсно найкраще завдання. Його можна й учителям задати.

    ВідповістиВидалити

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *