Вітаю Вас на сторінках блогу! Сподіваюсь, він буде цікавим і корисним для Вас!

ЗНО

Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти. Наказ МОН №889 від 27.07.2016 року

Нова програма ЗНО на 2017 рік

     "Готуй сани влітку, а воза - взимку", - говорить народна мудрість. Якщо одинадцятикласники вже полегшено зітхнули, склавши ЗНО з української мови та літератури, то десятикласникам і тим, хто планує його проходити в 2017 році варто ознайомитися з новою програмою. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької та російської мов. 
        Наказ набуває чинності з 1 серпня 2016 року.
      На підставі затверджених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Відповідно до пункту 2 статті 45 Закону України «Про вищу освіту» перелік програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджується та оприлюднюється не пізніше ніж за 1,5 року до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *