Вітаю Вас на сторінках блогу! Сподіваюсь, він буде цікавим і корисним для Вас!

понеділок, 10 жовтня 2016 р.

Умови прийому до ВНЗ у 2017 зміняться. Вступники подаватимуть 7 заяв на 3 спеціальності

Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році повинні містити як запобіжники від порушень, так і мотиватори для розвитку регіональних ВНЗ. На цьому наголосила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час засідання робочої групи з доопрацювання умов прийому.
У 2017 році вступ до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Для вступу до університетів обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури. З якого предмета будуть інші два сертифікати ЗНО  – обиратиме університет. Одним із них може бути математика або історія України, або біологія, третій сертифікат – з інших предметів, які визначить сам ВНЗ.

Як зазначив директор департаменту вищої освіти, однією з важливих домовленостей, досягнутих під час обговорення, стало питання скорочення кількості заяв порівняно з торішньою вступною кампанією. У 2017 році вступник подаватиме 7 заяв до вищих навчальних закладів на 3 спеціальності. «7 заяв – це дасть можливість вступнику сконцентруватися на обраних ним спеціальностях, а також не заплутатися в різноманітті спеціальностей і вишів», – розповів проректор КНУ імені Т. Шевченка Володимир Бугров, спираючись на результати анкетування студентів університету з цього питання.
У 2017 році вступники із Криму та Донбасу вступатимуть за окремими квотами. Також особливості вступу передбачено для пільгових категорій – інвалідів, дітей-сиріт, учасників АТО.
Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18-ї години 25 липня. У 2017 році прийом заяв до вищих навчальних закладів на основі ЗНО відбуватиметься до 18-ї години 26 липня. Вступні конкурси до вищих навчальних закладів пройдуть із 17 до  26 липня, а іспити  – з 21 до 26 липня. Зарахування на навчання за бюджетні кошти відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, а на контракт – до 18 серпня. Також умови прийому передбачають, що пільгові категорії вступників будуть зараховані до 28 серпня.
Наступне засідання робочої групи з питань доопрацювання умов прийому до ВНЗ у 2017 році відбудеться 11 жовтня.
 Інформація МОН

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *